Навісний подрібнювач соломи барабанного типу Tomahawk 5050

Система подрібнення

Роздача корму та підготовка підстилки за допомогою однієї машини: цей ротор підходить для обробки тюків з вологим силосом, для обробки сіна та корнеплодів, а також для подрібнення та розкидання соломи в загонах при безстійловому утриманні.

Подвійне призначення – ріже солому для підстилки і розподіляє силос, покладений в тюки.

  • Менше витрата / поліпшення споживання, тому що корм легше їсти, він смачніший та однорідний.
  • Годування подрібненим силосом краще для здоров’я.
  • Відсутність довгих відрізків значно знижує ризик очних інфекцій

Самоочищаєма конструкція ротора дозволяє працювати практично з будь-яким вологим і сухим матеріалом. З легкістю роздає будь-який тип силосу в тюках з рівня землі до висоти 1,5 м. Солому можна видувати через стіни і бар’єри висотою 1,8 м. Відносно груба нарізка  ідеальна для безстійлового утримання, при якому потрібна хороша опора для копит. Отримана довжина матеріалу також підходить для мульчування посадок. Можна також використовувати для боксів / безприв’язного утримання, де груба нарізка допустима – не придатна для систем з відкачуванням пульпи. Відмінно ріже і роздає всі коренеплоди.

Матеріал: Типові приклади матеріалу, що зазвичай нарізається сілосораздатчіком: Солома, силос, сіно, стебла бобових, коренеплоди, ріпак, лляне насіння і льон. Матеріал може бути вологим або сухим, так що можна нарізати і тюки, що зберігаються не в приміщеннях. Відкрита конструкція ротора відносно стійка до каменів. Він пропускає дрібні камінчики, а більші камені зазвичай відкидаються від ножів.

Довжина матеріалу не регулюється, але в цілому, при більшій швидкості відбору потужності нарізка зазвичай коротше. Типова довжина різання становить 25-90 мм для силосу і 75-150 мм для соломи. Якщо машина не використовується для силосу, можна встановлювати кільце ущільнювача ротора, яке вужче за стандартне (воно називається кільце швидкісноъ роздачі). Разом з підвищенням швидкості роздачі воно зазвичай збільшує і довжину різання.

Швидкість відбору потужності повинна бути 540 об / хв для силосу, але для соломи може бути як 540, так і 1000 об / хв. При 1000 об / хв нарізка, як правило, дрібніше, але матеріал видувається далі з набагато більшою швидкістю роздачі.

Дальність При 540 об / хв видування, як правило, на 5-7 м, а при 1000 об / хв – до 10 м.

  • Довгі леза подрібнюють матеріал
  • Леза трикутної форми розривають тюк
  • Ротор забезпечує постійну швидкість подачі навіть при обробці вологого матеріалу

Призначення подрібнювачів соломи

Особливості підбору моделі