Причепні подрібнювачі соломи Tomahawk коробчастого типу. Принцип роботи

Принцип дії – тюки кладуть в  камеру і конвеєром переміщують до хрестового млина. Хрестовий млин обробляє і подрібнює тюк. Ріжучий рух хрестового млина вгору змушує тюк перевертатися, що допомагає його розвалити і подати матеріал у великий вентилятор, що видуває його через роздавальну трубу.

Зручність завантаження – можливе самозавантаження за допомогою гідравлічного відкидного заднього борту, або ж тюки можна закидати навантажувачем.

Конвеєр підвищеної міцності  регулятор гідравлічного тиску і направляючий клапан дозволяють регулювати швидкість і напрямок з трактора, даючи оператору повний контроль за швидкістю роздачі. Оператор бачить показник швидкості.

Механічний привід хрестового млина – забезпечує величезну потужність – повногабаритний тюк (1,3 м х 1,2 м х 2,4 м) можна подрібнити за 2 хвилини.

Обмежувач хрестового млина і тюків – сконструйований для того, щоб  матеріал, що містить грудки не попадав в вентилятор, зменшуючи ймовірність забивання. Обмежувач тюків легко регулюється і дозує надходження матеріалу на хрестовий млин. Якщо обмежувач тюків перевести в сторону хрестового млина, витрата збільшується, але занадто далеке просування силосу може привести до забивання.

Довші і широкі роздавальні жолоби – менше пробок і більш рівномірна подача матеріалу

Вентилятор – Величезний вентилятор з 8 широкими лопастями забезпечує проходження великого обсягу повітря через машину. Цей повітряний струмінь проносить солому або силос по машині і зводить до мінімуму ймовірність забивання. Солома видувається на відстань до 20 метрів, а силос, як правило, вивантажується збоку машини. (Робота із силосом опція для моделі 808 та 9090, та стандарт для 8080)

Двошвидкісна коробка передач – передбачає велику швидкість для викиду соломи на велику відстань і малу швидкість для вивантаження силосу біля машини – все це при відборі потужності на швидкості 540 об/хв.

Призначення подрібнювачів соломи