Вибір змішувача-кормороздавача

Який кормозмішувач підходить для вашого господарства?

Вибір кормозмішувача на перший погляд не дуже тяжка справа.

З першого погляду можна обрати дешевий кормозмішувач який вам настирно рекомендують,вказуючи на низьку ціну,та різноманітність функцій.

Але які наслідки цієї покупки ви очікуєте  побачити?

Вузли техніки будуть постійно ламатися,підтікати,а сервіс служби не завжди зможуть вирішити вашу проблему в зв’язку з браком досвіду.

Універсального кормозмішувача не існує!!!

Компанія Агро Ін Маш пропонує своїм покупцям новітні технології від голландського виробника.

Ми спеціально приїжджаємо  до замовника, вимірюємо робоче приміщення, за для того, щоб наша техніка працювала якісно, відповідала  всім параметрам ферми,та давала 100% віддачу витрачених коштів на неї.

Ви завжди можете звернутися до нас і очікувати якісний сервіс та вирішення нагальних питань.

Ми володіємо повним складом запчастин,вам не потрібно буде витрачати ваш час на пошук потрібної деталі.

Наші менеджери завжди будуть раді вашому дзвінку та в потрібний момент для вас доставити вам запчастини,або кваліфіковано відремонтувати техніку.

Компанія Агро Ін Маш гарантує якість своєї техніки,а саме

Приготування збалансованої, однорідної кормової суміші.

Надійність конструкції та легкість в обслуговуванні.

Час приготування кормової суміші протягом 10-15 хвилин

Широкий модельний ряд кормозмішуачів Trioliet дозволить підібрати модель саме для Вашої ферми. Ми можемо запропонувати моделі об’ємом від 5 до 52 м куб з вигрузними вікнами, ланцюговим або полімерним транспортером, транспортером, що регулюється та інш. Також в нашому арсеналі багато корисних опцій, що зроблять життя вашого кормозмішувача довшим а користування зручнішим.

Можливість приготування кормової суміші на ходу, по дорозі до місця роздачі її тваринам.

Можливість роздачі кормової суміші  одночасно на дві сторони або тільки в одну.

Відпадає необхідність придбання спеціального транспортно-змішуючого обладнання.

Подача кормової суміші в годівниці різної висоти, на кормові столи або в прийомний бункер стрічкових транспортерів.

Перевага вертикального розташування шнеків над горизонтальним полягає в тому, що в них виключені механічні пошкодження ножів при попаданні в камеру камнів, палок, металу та інших сторонніх предметів.

Мобільні змішувачі-кормороздавачі SOLOMIX з вертикальним розташуванням працюючих приладів згідно з результатами порівняльних випробувань DLG за багатьма техніко-економічними показниками значно перевершують численні зарубіжні аналоги з горизонтальним змішуванням кормової суміші.

При приготуванні кормової суміші можливість використання електроного зважувального пристрою, який забезпечує точне дозування ваги, як при завантаженні, так й при розвантаженні готової суміші.

Також у якості опції пропонується комплексна Windows-інтегрована программа управління годівлею.

 

Оператор один раз вводить  інгредієнти, складає з них раціони,приєднує раціони до груп.

Далі данні передаються на змішувач . Підчас загрузки індикатор відображає скільки якого інгредієнту оператор має загрузити згідно рецептури та поголів’я. Программа фіксує точність  оператора під час загрузки  та роздачи корму. Також у звітах відображається чимало інших показників по годівлі, в тому числі  у сухій речовині,грошовому вираженні,поживних речовинах тощо.

Є можливість контролю запасів,регістрації з’їдів в ручному та автоматичному режимі, программа може  інтегруватися  з рядом  інших программ управління стадом,аналізувати раціони в розрізі надоїв за певні періоди.

Можливість приготування кормової суміші з компонентів, які завернені в рулони або спресовані в тюках.

При оптимальному змішуванні практично виключено вибіркове вживання тваринами окремих компонентів кормової суміші.

Можливість отримання для кожної кормової групи тварин свого раціону з точним дозуванням ваги окремих компонентів.

Точне дозування ваги окремих компонентів сприяє максимальному розкриттю генетичного потенціалу породи, підвищує продуктивність, зміцнює імунітет.

Змішування корму про запас.

Зменшення обслуговуючого персоналу до 90 %.

Втрати кормової суміші при роздачі практично виключені, що дозволяє економити основні корма на 20 25 %.

Виключається розкрадання кормів та компонентів.

За рахунок розрахованого раціону збільшення надоїв на 2 – 3л молока в день на одну дойну тварину та приріст живої ваги у КРХ на 15-20 %.

Гарне засвоювання кормової суміші при годівлі тварин за рекомендованими рецептурами.

Економія часу при приготуванні кормової суміші.

Якість змішування кормової суміші досягає 98 %.

Коефіціент наповнення змішувальної камери –  90 %.

Маневруючи рецептурою при годівлі тварин, контролюються показники жирів та білків  у молоці.

Можливість транспортування кормової суміші до місць годування тварин (трактор МТЗ – 75/80).

Висота й ширина змішувача-кормороздавача відповідає розмірам воріт та проходів у стандартних корівниках.

Можливість з кабіни трактору на ходу виконувати механічне та електрогідравлічне управління, забезпечує маневрування руху та рівномірну роздачу кормової суміші.

Економія оплати праці обслуговуючого персоналу, адже весь процес, починаючи від завантаження компонентів, зважування, змішувания, доставки, роздачі та підбору кормової суміші контролюється лише однією людиною.

Перехід на годівлю кормовими сумішами, які готуються в мобільних змішувачах-кормороздавачах дозволяє повністю усунути ручну працю людини, що сприяє зниженню тільки витрат праці на годівлю тварин в 35-40 разів.

Гарантійне обслуговування змішувачів-комороздавачів протягом одного року.

Післягарантійне обслуговування.

Конкурентноздатна ціна.

 

Повна самоокупність змішувача-кормороздавача протягом 6 – 8 місяців (в залежності від загальної чисельності поголів’я череди).

Позитивні відгуки тих, у кого змішувачі-кормороздавачі працюють вже не один рік (надається список господарств по Україні).

 

Голландський змішувач-кормороздавач TRIOLIET типу SOLOMIX – це втілення Вашої мрії, при здійсненні якої Ви назавжди забудете про турботи, пов’язані з годівлею Ваших тварин!

Це не реклама це факт.

 

 

СоломовыдувательСоломовыдуватель
ТриолетТриолет


Звязані статті

Призначення подрібнювачів соломи Навісні подрібнювачі соломи (соломорізки) TEAGLE барабанного типу. Особливості підбору моделі Причепні подрібнювачі соломи Tomahawk коробчастого типу. Принцип роботи Ельман Оруджов: Новий підхід до кормовиробництва – створення Feed-центру на базі стаціонарних змішувачів-кормороздавачів TRIOLIET в агрохолдингу “Астарта-Київ” Перший в Україні змішувач-кормороздавач з коробкою-автомат Shifttronic. Досвід СТОВ “Ржавчик” Харківська область Первомайський район Програма контролю годівлі TMR tracker Досвід господарства СТОВ АФ “Маяк” с. Піщане Золотоніський р-н Черкаська обл ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЗМІШУВАЧА – КОРМОРОЗДАВАЧА TRIOLIET типу SOLOMIX (ГОЛЛАНДІЯ) Апетитний салат для задоволеної корови або навіщо необхідно нарізати сіно та солому перед подачею, навіть, якщо ви використовуєте змішувач-кормороздавач? Якщо буде прагматичний підхід, то кормоцентри приживуться в Україні — Олег Горін Виробництво комбікорму під чітким контролем програми TMR tracker Арифметика економії Подрібнювач соломи: Дорого чи вигідно?