Виробництво комбікорму під чітким контролем програми TMR tracker

Фермери України вже встигли звикнути до  точної годівлі за допомогою програми контролю TMR Tracker.  Зручно дозувати, зручно роздавати, зручно контролювати хто коли і як годує ваших корівок та легким рухом ком’ютерної миші дізнаватись фактичну витрату та вартість використаних кормів.

Проте мало хто знає, що  програму, що вже працює на вашій фермі, ви також можете використовувати для виробництва комбікорму.

Все, що для цього необхідно: обладнати вашу комбікормову лінію програмованим дисплеєм вагів.

А далі все просто: добавляємо в програму новий змішувач і прописуємо для нього всі ваші рецепти комбікорму.

Готово.

Як це працює?

1) Створюємо в програмі рецепти, які будемо використовувати та передаємо за допомогою флешки на дисплей;

2) Вибираємо необхідний рецепт зі списку на дисплеї та починаємо загрузку;

3) На дисплеї по черзі висвічується інгридієнт та його необхідна вага. По мірі завантаження вага на дисплеї поступово зменшується, поки не досягне нульового значення. Потім програма фіксує фактичну завантажену вагу та висвічує наступний інгридієнт.  По мірі наближення маси до нульового значення дисплей подає звуковий та світловий сигнал, що означає, що загрузка цього інгридієнту підходить до кінця.

4) Програма фіксує дані по часу та точності завантаження та розвантаження комбікормової лінії.  Через певні проміжки часу ви можете знімати інформацію з дисплею вагів та переносити її на комп’ютер для того, щоб переглянути звіти та контролювати процес виготовлення комбікорму.

А отже, це не тільки спрощує роботу оператора, а й дає можливість підвищити якість вашого комбікорму завдяки точному дозуванню та стабільності його складу.  Тобто допомагає зменшити вплив людського фактору.