Система управління процесом годівлі TMR TRACKER

TMR Tracker ™: Рішення для досягнення більш високого прибутку

Що таке TMR Tracker ™?

Як працює TMR Tracker ™?

Що TMR Tracker ™ запропонує вам?

Переваги TMR Tracker ™

Вигоди TMR Tracker ™

Економія з TMR Tracker ™

Версії програми TMR Tracker ™

Мінімальні вимоги до ПК-системи для TMR Tracker ™

TMR Tracker ™: для всіх програм управління фермою

Функціональність різних версій програми TMR Tracker ™

Навіщо мені потрібен контракт підтримки TMR Tracker ™?

TMR Tracker ™ Технічні можливості

 

Годівля – найдорожчий процес в молочному скотарстві. За дотримання сучасної технології за різними підрахунками навіть в самих сучасних господарствах на кормління йде до 50% витрат, пов’язаних з утриманням. І це не той випадок, де суттєво можна зекономити. Якісний раціон – якісний надій.

TMR Tracker ™: Рішення для досягнення більш високого прибутку

На професійних тваринницьких фермах, спрямованих на поліпшення виробництва  управління витратами є частиною повсякденного ділової практики. Вартість корму складає 30-40% від собівартості продукції, саме тому годування є одним з найбільш важливих аспектів. Завантаження і роздача раціонів є однією з областей, де є найбільше можливостей для поліпшення. Консультанти з годування часто нагадують про те, що існує 3-х різних види раціонів на фермі:

 • Запланований раціон,
 • завантажений раціон,
 • та  з’їдений раціон!

Найбільш частий коментар фермерів про годування : «У мене все чітко!» Із практики ми знаємо, що це твердження дуже далеко від істини. Відхилення до 20% іноді не є чимось дивним. Незалежне дослідження показало, що фермери, які вже  годують досить точно, можуть досягти ще кращих результатів з TMR Tracker ™! Навіть на таких фермах, можна досягти економії  щоденної вартості корму на 4% або більше, а також зменшення залишків на 1% або більше.

Це створює гостру потребу в системі, яка робить годування більш точним, більш ефективним, більш прозорим і, перш за все, більш керованим. Digi-Star TMR Tracker ™  Система управління точної годівлі  забезпечує повне Вирішення цієї проблеми!

Що таке TMR Tracker ™?

TMR Tracker ™ – багатофункціональна система на базі  Windows®, яке забезпечує тваринників  загальним рішенням для управління вартістю корму, підвищення ефективності і поліпшення виробництва.

Як працює TMR Tracker ™?

Кормові інгредієнти, рецепти, виробничі групи і інформація про кормозмішувач вводяться за допомогою комп’ютера. DataLink® (бездротовий) або USB-накопичувач використовується для передачі інформації на індикатор змішувача-кормороздавача. Дисплей показує раціон, яким планується годувати певні групи, інгрідієнти та їх вагу. Під час годування дані про фактичну загружену та роздану вагу розданого корму  зберігаються і відправляються назад на комп’ютер. Програмне забезпечення генерує різні докладні аналітичні звіти, таблиці і графіки.

 1. До програми вносяться дані про:
  • Інгрідієнти  з інформацією про вартість, % вологості, тип кормів, за потреби залишок на складі.
  • Раціони формуються із введених інгрідієнтів виходячи із норми на 1 голову в день.
  • Вводимо інформацію про Групи: кількість голів, тип та ін. та прив’язуємо до них Раціони ( Кількість корму або кількість сухої речовини на голову легко регулюється).
  • Встановлюємо Порядок годівлі по групам: Програма автоматично об’єднує групи з однаковим раціоном та формує загрузки змішувача ( Ви можете бачити чи поміститься в одному змішувачі розрахований на дане поголівя раціон та зручно коригувати його кількість).
 1. Передача даних з комп’ютера на USB та з USB на програмований дисплей змішувача.
 2. Загрузка корму ( На дисплеї змішувача висвітлюються у порядку загрузки назва та необхідна кількість інгрідієнтів, що загружаються).
 3. Роздача корму ( На дисплеї змішувача висвітлюєтся інформація про групи, що годуються та необхідну кількість корму).
 4. Аналіз ( + передача даних з дисплею змішувача на комп’ютер за допомогою USB, + зручні для роботи звіти).

Что TMR Tracker ™ предложит вам?

Що TMR Tracker ™ пропонує вам?/h2>

 • Інструмент управління кормами, який дає чітке уявлення про стан годівлі на  фермі.
 • Простий спосіб контролювати  вартість  корму і регулювання для оптимальної віддачі від годування.
 • Дані про Раціон легко вводяться в комп’ютер і передається через USB або бездротовими DataLink® до індикатора на змішувачі-кормороздавачі.
 • Опція Cab Control ™  дублюючий дисплей в кабіні навантажувача для зручнішого завантаження раціону. Дисплей показує який саме інгредієнт повинен бути завантажений та його кількість.
 • TMR Tracker ™ містить різні звіти, використовуючи які ви будете приймати важливі рішення, що стосуються покупки і використання кормів спираючись на чіткі цифри.
 • TMR Tracker ™ може бути пов’язаний з великою кількістю програм управління фермою (Зокрема UNIFORM AGRI). Він автоматично отримує дані про виробництво молока для розрахунку ефективності корму.
 • TMR Tracker ™ Touch для смартфона або планшета дозволяє  зручно вносити зміни в групах та раціонах.
 • Унікальною міжнародної довідкової служби професійної підтримки на різних мовах!
 • TMR Tracker ™ є динамічним і постійно розвивається, щоб відповідати вимогам завтрашнього дня!

Переваги TMR Tracker ™

Управління витратами на корми:

 • Чітке розділення запланованого та згодованого раціону
 • фіксує та обчислює щоденні витрати на корми та споживання сухої речовини,
 • фіксує залишки кормів (версія PRO та PRO+)

Збільшення продуктивності:

 • Запобігає неточному навантаженню та роздачі корму
 • Допомагає визначити причини підвищення або зниження надоїв
 • Є зручним інструментом у стабілізації вмісту жиру, білка і сечовини у молоці

Підвищення ефективності:

 • Більше немає необхідності вручну складати списки раціонів
 • Різні настройки для полегшення ефективного годування
 • Швидкий доступ до даних годування

Контроль над оператором:

 • Облік точності кожного оператора при завантаженні та роздачі кормів
 • Інструмент для мотивації працівників
 • Контрольований доступ до програмного забезпечення TMR Tracker ™ та індикатору

Інструмент управління:

 • Функція E-tracker для онлайн обміну даними (версія PRO та PRO+)
 • Контроль управління запасами (PRO+)
 • Зрозумілі звіти, графіки та таблиці для швидкого аналізу
 • Може бути пов’язана з програмами управління фермами

Простота використання:

 • Неймовірна гнучкість системи
 • Зручний індикатор
 • Легко перейти до наступної версії через інтернет

Спрощення технічного обслуговування змішувача:

 • фіксує кількість навантажень

Менеджмент:

 • Список задач змішувача

Служба підтримки:

 • Спеціалізована міжнародна служба підтримки
 • Резервне копіювання для зберігання даних і забезпечення максимальної безпеки

Вигоди TMR Tracker ™

Вигоди TMR Tracker ™ під час завантаження:

Економія витрат на корми

Так як Індикатор зважування Digi-Star показує інгредієнт та точну його вагу яку треба буде завантажити, то оператор автоматично намагається досягти цього значення. Це потребує від нього прикладання зусиль, щоб максимально наблизитись до заданих значень. Це гарантовано призводить до більш точного навантаження. Професійні молочні фермери, які вже приділяють багато уваги до  точності годування відчувают економію до 4% або більше.

Збереження часу

TMR Tracker ™  значно економить ваш час. Більше не треба вручну складати листи завантаження змішувача! Не потрібно вручну відмічати кожен інгрідієнт та раціон!

Програма управління годівлею TMR Tracker ™ включає в себе функцію під назвою “ЗМІНИТИ”. Ця функція дозволяє фермеру змінити загальну вагу, яку необхідно  завантажити на індикаторі змішувача. Кожен інгредієнт в цій загрузці буде потім перерахований автоматично. Структура раціону залишиться такою самою.

Якщо кількість тварин в групі змінюється, можна також змінити кількість тварин на індикаторі. Знову ж таки індикатор буде перераховувати повний раціон. Особливо в ситуаціях з сезонними робітниками, це дуже легко і зручно. Незалежно від рівня «математичних» навичок операторів. Система зробить це за нього в лічені секунди.

Співвідношення окремих інгрідієнтів в раціоні

Дещо менш помітна  економія досягається завдяки вдосконаленню контроля над окремими компонентами. Наприклад: якщо з планується раціон загальна вага якого становить 2500 кг, а оператор завантажив 2550 замість цього, це означає, що він перевищив норму на 2%. Перша реакція була б: що не так уже й погано !! Але що, якщо ви виявите, що він перегодув  одним інгредієнт і при цьому не додав інший!?

В даному прикладі це може бути  добре, що він завантажив на 25кг менше зерна, ніж планувалося, і випадково перевантажив 75 кг сіна. Сумарна похибка становитиме 50 кг (2%) занадто багато, але помилки з окремих компонентів, звичайно, набагато більше. Такі помилки оператора впливають на якість молока, але ніколи не можуть бути простежені без належного контролю. Тоді виникає питання про те, як це можливо, що якість молока змінюється раптово ….?!

За допомогою TMR Tracker ™  фермер може постійно відстежувати точність завантаження всіх інгредієнтів та раціону. В цифровому або в графічному вигляді. Це дає йому безпосереднє розуміння і можливість реагувати і виправляти помилки швидко!

Управління запасами:

Ніколи не гадайте, будьте впевнені! Оскільки TMR Tracker ™ буде відстежувати щодня використання всіх інгредієнтів, він видасть попередження про закінчення інгрідієнту на складі. Оповіщення про необхідність замовлення індивідуально налаштовуються. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій, коли «раптово» закінчується запас на складі. Просто спробуйте уявити собі вартість продукту, який повинен бути замінений іншим миттєво і призводить до раціону більш низької якості!

Переваги під час розвантаження:

Відстеження роздачі по групам

На додачу до відстеження точності завантаження інгредієнтів, TMR

Tracker ™ також реєструє роздачу раціонів  кожній окремій групі. Звіт годування відразу показує відхилення у роботі оператора. Більш дорога суміш, призначена для високопродуктивних корів, очевидно, має призначатися саме для таких корів, а не частково для інших!

Відстеження споживання сухої речовини (СР) в групі

TMR Tracker ™ пропонує  звіт про споживання сухої речовини, який є відмінним інструментом для аналізу спожитої СР, на одну корову і на кожну групу. Фермер може визначити вплив зміни раціону або помилки харчування, на споживання СР з першого погляду, це дає йому змогу реагувати негайно. Для отримання ще більш високої точності, також можуть фіксуватися залишки кормів. З послідуючим автоматичним перерахунком. Це дає більш точну картину споживання сухої речовини.

Переваги для виробництва:

Стабільніша продуктивність

TMR Tracker ™ дає фермеру точні дані годування, і інструменти для швидкого реагування в разі виникнення помилок і необхідності внесення змін до раціону. За допомогою функцій перерахунок, користувачі TMR Tracker ™ також, мають змогу частіше та легше вносити зміни. Із досвіду ми бачимо, що фермери дійсно мають змогу тримати рівень білка і жиру  більш постійним! Вони відчувають більш постійне виробництво. Кращий контроль кількості і якості молока.

Більше контролю білка

Отримуючи раціон стабільного складу корова отримує стабільну кількість енергії і білка в правильному співвідношенні. Це призводить до зменшення втрат білка і, отже, більш високий вміст білка в молоці.

Більше контролю жиру

Через стабільний раціон ви можете впливати на вміст жиру в молоці. Щоб отримати найбільшу вигоду в ціні молока ви можете регулювати вміст білків та жирів в молоці.

Відстеження ефективності кормління

Щоб ви не витрачали свій час на збір результатів по молоку із програм управління фермою  та порівнювали їх їз даними по годівлі – програма TMR Tracker ™ автоматично зробить це для вас.  Фермер ви чи консультатн з годівлі ,  більше не потрібно витрачати час на будівництво графіків  ефективності кормління  з розширенею версією TMR Tracker ™ PRO+ може підключатися до будь-якої програми управління фермою і автоматично збирають дані доїння. Разом з даними годування система автоматично формує  звіт по ефективності.

Крім того, можна ввести дані по молоку в TMR Tracker ™ вручну. Таким чином, він працює як автономна система, і  також працює формує звіт по ефективності годівлі.

Покращення охорони здоров’я корів

За допомогою стабільного складу раціону корова отримує сталу кількілкісь протеїну та білку в правильному співвідношенні. Тварини отримують саме той раціон, якого потребують. Це зменшує проблеми, які приходять з недокорму на ранній стадії лактації та перегодовування в завершальній стадії. Зменшення цих проблем призводять до більш здорового стаду та кращої народжуваності, зменшуються  відбраковування тварин та знижуются  витрати на лікування.

Економія з TMR Tracker ™

В нижченаведній таблиці зібрані дані про основні економії та  додаткові доходи, які можуть бути досягнуті на фермі з використанням програми TMR Tracker ™. Оскільки кожне господарство індивідуальне, то цифри для різних господарств можуть відрізнятися.

Розмір Ферми
Економія: Кор/рік 100 корів 500 корів 1000 корів
Вартість корму (Євро) 20,00 2000,00 10 000,00 20 000,00
Економія часу(Євро) 1825,00 2125,00 2425,00
Виробництво молока:
Більше контролю білка(Євро)

 

35,28 3 528,00 17 640,00 35 280,00
Більше контролю жиру(Євро) 24,14 2 414,00 12 070,00 24 140,00
Здоров’я поголів’я
Підвищення народжуваності(Євро) 1,00 100,00 500,00 1000,00
Зменшення відбракування тварин(Євро) На 1% нижче 1100,00 5500,00 11 000,00

Версії програми TMR Tracker ™

TMR Tracker ™ Pro +

Повна та вдосконалений інструмент управління для великих тваринницьких ферм, які хочуть досягти найбільшої віддачі від годування. Підходить для господарств, які бажають, щоб відстежувати за годування на щоденно. Цікаво для ферм від 300 голів та більше.

TMR Tracker ™ Pro + дає практичні технології (онлайн обмін даними з дієтологами, попередження про закінчення запасів корму, пов’язуються із програмами управління фермою, графіки ефективності годування,  чітке уявлення про вартість годування).  Вбудована функція E-трекер пропонує простий спосіб обмінюватись інформацією про годівлю з дієтологом або консультаном по годівлі.

TMR Tracker ™ Pro

З його допомогою легко отримати звіт про годівлю  і пов’язаних з цим витрат на годування. TMR Tracker ™ Pro цікавий для ферм від 100 до 150 голів.

TMR Tracker ™ Pro головним чином генерує інформацію управління, в той час як Pro + пропонує більше можливостей для оптимзації управління вашою фермою керуючись цією інформацією. TMR Tracker ™ Pro пропонує прості у використанні звіти про точність оператора, вартість кормів і управління запасами. Вбудована функція E-трекер пропонує простий спосіб обмінюватися даними  з дієтологом або консультантом по кормлінню.

TMR Tracker ™ Lite

Базовий інструментом управління годівлею для ферм від 50 голів і більше. Пропонує фермеру цінну інформацію про фактичну загрузку і роздачу кормів таа витрати з першого дня. За допомогою TMR Tracker ™ Lite легко змінювати раціон та дані про групи, що економить багато часу.

Мінімальні вимоги до ПК-системи TMR Tracker ™

Системні вимоги до компютера Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 2000 Windows XP / Vista

(система 32)

Також, зараз стало модно, що всі комп’ютери та ноутбуки мають систему не 32, а 64розрядну, а також не XP, а Windows 7. В принципі, це не проблема для програми. Ми встановлюємо й при цих показниках, але треба тільки заздалегідь попередити

 Екран 1024 х 768 1024 х 768
Вільний дисковий простір 300 МБ 1 ГБ
Пам’ять 256 МБ XP 1 ГБ / Vista 2 ГБ
Рабоча частота процесору 750 МГц 3 ГГц

TMR Tracker ™: Додаток для будь-якої ферми

Молочна версія TMR Tracker ™

Молочна версія TMR Tracker ™ містить спеціальні функції для молочного фермера відстежувати і контролювати процес годівлі, наприклад, вимір ефективності сухої речовини. Можна виміряти вихід молока в кг на витрату сухої речовини в інгрідієнті в кг, в групі або на одну корову.

М’ясна версія Tracker ™

М’ясна версія Beef Tracker ™ є спеціалізованою версією програмного забезпечення для управління годівлею для великої рогатої худоби господарств. Це дозволяє відстежувати поголів’я шляхом жеребкування, створювати звіти даних для СДП (середній добовий приріст) і вартість корму на кілограм приросту, зробити перетворення сухої речовини і зведені звіти. Також модуль BUNK READER.

Підрядник TMR Tracker ™

Версія Contractor TMR Tracker ™ розроблена для незалежних підрядників, щоб мати можливість керувати і контролювати процес годівлі для декількох клієнтів (незалежних одна від одної ферм). Робочий процес стає легше контролювати, тому що час і тоннаж відстежується. Виставлення рахунку клієнту  за відпрацьований час або тонну розданого корму стає легким.

TMR Tracker ™ Центральний офіс

Якщо вам потрібно управляти і контролювати процес годівлі з головного офісу, доступна спеціальна версія Центральний офіс TMR Tracker ™  через яку всі дані зберігаються на центральному сервері.

Функціональність різних версій програми

Функционал TMR Tracker LITE PRO PRO+
Просто перейти на більш функціональну версію через інтернет v v
Обмін даними між індикатором змішувача та ПК, работа з індикаторами EZ 3600V, EZ 4600V, TST7600 v v v
Інтерфейс на базі Windows v v v
Ввод компонентів раціону та облік собівартості раціонів v v v
Ввод інформації по группам та облік себівартості годівлі v v v
Розрахунок, швидкий перерахунок та облік споживання сухої речовини v v v
Можливість редагування “ваги” або “кількості голів в группі” на індикаторі змішувача v v v
Діапазон налаштувань для найбільш ефективного та точного годування v v
Облік точності дій оператора по завантаженню, змішуванню та раздачі раціонів обмежено v v
Рівні доступа для операторів/користувачів v v v
Генератор звітів v v
Резервне копіювання даних та функція відновлення v v v
Багатомовна служба підтримки v v v
Служба підтримки On-Line (швидкість інтернету від 28,8 кбайт/с, рекомендоване широкополосне з’єднання 1 Мбайт/с) v v v
Модуль e-tracker для online обміну данними з нутриціоністом v v
Генератор управлінських звітів v v
Аналітичні звіти з табличним та  графичним поданням даних v v
Управління зовнішніми відноситами (с консультантами по годівлі, постачальниками кормових компонентів) v v
Ручний ввод для обліку залишків кормів v v
Прогноз потреби кормових компонентів v v
Управління технічним обслуговуванням змішувача v v
Суміснисть  з программами управления фермою (в т.ч. Uniform-Agri) v v
Інтерактивна графична звітність v
Звіти по продуктивності v
Ввод залишків раціону через систему зважування для обліку v
Облік та управління запасами v
Управління закупками кормових компонентів v
Молочна продуктивність та еффективність годування v

Навіщо мені потрібен контракт підтримки TMR Tracker ™?

Телефонна  підтримка та підтримка по електронній пошті:

 • Питання і відповіді, що стосуються програми і підключення до і від DataLink® і USB
 • Правки бази даних від помилок, що виникли під час введення і чи збоїв/несправностей у роботі комп’ютера.
 • Встановлення та перевстановлення програми після комп’ютерного збою
 • Допомога при реєстрації
 • Поради та рекомендації. Як працювати з програмою.
 • Добре освічені кадри
 • Підтримка віддаленого доступу (Team Viewer)
 • Підтримка на рідній мові

Отримання оновлення программи на сьогоднішній день:

 • Виправлення багів
 • DataKey®, DataLink®, USB
 • Підходить для всіх операційних систем Windows. XP і вище.
 • Швидкість програми
 • Останні нові функції програмного забезпечення
 • Взаємодія з новими функціями індикаторів

Нові можливості:

 • Нові функції, засновані на зворотному зв’язку та досвіді клієнтів
 • E-Tracker Інтернет
 • Обмін даними з консультантом
 • автоматичне резервне копіювання
 • Інтернет резервне копіювання ваших даних, (ніколи не втратите дані)
 • Як працювати з системою

Технічне забезпечення TMR Tracker

Особливості програмованого Індикатора TMR Tracker ™ EZ 3610:

 • Сумісний з усіма програмами управління годівлею ™ TMR-Tracker. Для контролю витрат кормів, знижує відхилення завантаження і неточне вигодовування, підвищує ефективність годівлі, моніторинг окремих операторів (розпізнавання оператора) та широкий спектр управлінських звітів для аналізу.
 • Забезпечений багатьма функціями
 • Дисплей дозволяє регулювати дані про вагу інгрідієнтів в раціоні та кількість голів
 • Зберігання даних про зміни раціону і даних про залишки корму на основі день-у-день
 • Опція: запатентований “Лічильник обертів” для послідовного перемішування і обмеження надмірного зносу мікcера

Програмований дисплей EZ 4610:

 • Сумісний з усіма програмами управління годівлею ™ TMR-Tracker. Для контролю витрат кормів, знижує відхилення завантаження і неточне вигодовування, підвищує ефективність годівлі, моніторинг окремих операторів (розпізнавання оператора) та широкий спектр управлінських звітів для аналізу.
 • Забезпечений багатьма функціями
 • Збільшений обсяг пам’яті
 • більше інформації виводиться на дисплей
 • Простота оновлення програмного забезпечення
 • Програма Технічного обслуговування
 • Проста коригування даних ваги раціону та кількості  голів
 • Зберігання даних про зміни раціону і даних про залишки корму на основі день-у-день
 • Опція: запатентований “Лічильник обертів” для послідовного перемішування і обмеження надмірного зносу мікcера

Програмований індикатор  TST 7600 з сенсорним екраном:

 • Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран – легко навчити операторів
 • Легко змінити раціон коригуючи % сухої речовини
 • * Зручніше працювати із залишками корму
 • Додаткові функції управління: 3 дні історія загрузки, роздачі, залишків корму та багато іншого
 • * Картинка в картинці – більш ефективна експлуатація
 • * Автоматичне застереження про малу кількість інгрідієнту – точне завантаження невеликої кількості інгредієнтів
 • Використання інгрідієнту-замінника дає змогу продовжувати годівлю навіть якщо основного продукту немає на складі