Solomix P1

“Solomix P – машина” “два в одному” “Цей змішувач-кормороздавач оснащений видувачем соломи, що дозволяє не тільки забезпечити худобу збалансованим раціоном, але також засіяти їх стійло соломою, щоб створити необхідний комфорт. Компактність машини Solomix P1 полегшує маневрування і дозволяє використовувати її в стійлах з вузькими проходами і з обмеженою висотою. Ця перевага стає ще більш явною при використанні малогабаритного трактора. Також Solomix P може бути додатково укомплектований опціональною системою контролю запиленості. Зволожуючи солому, ця система зменшує кількість пилу і мікроорганізмів в повітрі, що не тільки підвищує комфорт, але і набагато більш гігієнічно.

Solomix P1 має один перемішуючий шнек. Якщо вам необхідна машина з 2 шнеками і видувачі соломи, будь ласка, зверніть увагу на модель Solomix P2 “.

 

каталог Trioliet

Корисні статті

Ельман Оруджов: Новий підхід до кормовиробництва – створення Feed-центру на базі стаціонарних змішувачів-кормороздавачів TRIOLIET в агрохолдингу “Астарта-Київ” Перший в Україні змішувач-кормороздавач з коробкою-автомат Shifttronic. Досвід СТОВ “Ржавчик” Харківська область Первомайський район Програма контролю годівлі TMR tracker Досвід господарства СТОВ АФ “Маяк” с. Піщане Золотоніський р-н Черкаська обл ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЗМІШУВАЧА – КОРМОРОЗДАВАЧА TRIOLIET типу SOLOMIX (ГОЛЛАНДІЯ) Якщо буде прагматичний підхід, то кормоцентри приживуться в Україні — Олег Горін