Solomix 2 VLH-B

Solomix 2 VLH-B – змішувач-кормороздавач з двома вертикальними перемішуючими шнекамі. Цей змішувач-кормороздавач може використовуватися як в великих, так і в невеликих скотарських господарствах, модельний ряд доступний об’ємом від 12 до 28 м³. Завдяки характерним особливостям і винятковій якості цей змішувач-кормороздавач унікальний, надзвичайно ефективний і зручний в роботі. Solomix 2 VLH- це змішувач-кормороздавач з переднiм вивантаженням, з міцними і надійними стійками шнека, які спираються на шассі. Ідеальне перемішування корму досягається завдяки нашій запатентованій системі “Горизонтальний потік”.
Доступні різні опції по вивантаженню для серії змішувачів Solomix 2, включаючи передню (VL), бічну (ZK) або задню (AL). При необхідності машини Solomix 2 можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням.

Корисні статті

Ельман Оруджов: Новий підхід до кормовиробництва – створення Feed-центру на базі стаціонарних змішувачів-кормороздавачів TRIOLIET в агрохолдингу “Астарта-Київ” Перший в Україні змішувач-кормороздавач з коробкою-автомат Shifttronic. Досвід СТОВ “Ржавчик” Харківська область Первомайський район Програма контролю годівлі TMR tracker Досвід господарства СТОВ АФ “Маяк” с. Піщане Золотоніський р-н Черкаська обл ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЗМІШУВАЧА – КОРМОРОЗДАВАЧА TRIOLIET типу SOLOMIX (ГОЛЛАНДІЯ) Якщо буде прагматичний підхід, то кормоцентри приживуться в Україні — Олег Горін